Читать реферат по педагогике: "Праця до поту — їжа в охоту. Українська народна казка „Колосок” (урок)" Страница 1


назад (Назад)скачать (Cкачать работу)

Функция "чтения" служит для ознакомления с работой. Разметка, таблицы и картинки документа могут отображаться неверно или не в полном объёме!

Тема. Праця до поту — їжа в охоту. Українська народна казка „Колосок”

Мета. Вчити дітей виділяти у тексті дійових осіб; давати їм елементарну характеристику; спостерігати за структурою і сюжетом казки; правильно оцінювати поведінку персонажів.

Розвивати вміння читати за особами; формувати навички правильного виразного й свідомого читання.

Виховувати бажання допомагати іншим, рости працелюбними.

Очікувані результати. Учні повинні навчитися читати в особах казку. Давати характеристику дійовим особам казки. Вміти розрізняти хороші й погані вчинки.

Методично-дидактичне забезпечення уроку.Таблиці для вдосконалення навички читання, предметні малюнки, театральні реквізити, маскипівника та двох мишенят.

Тип уроку. Комбінований.

Урок побудований за матеріалами підручника О.Я.Савченко.Читанка.2 кл. -Київ „Освіта” 2002. Хід уроку

I. Організаційна частина. ( 1хв.)

Створення емоційно-сприятливої для навчання атмосфери уроку.

Наш урок цікавим буде!

Казку люблять усі люди!

І дорослі, і малі,

Тобто, й наші школярі.

Будемо ми працювати,

Й руку вправно піднімати.

Казка кличе нас усіх,

Починаємо мерщій!.. II. Розчитування. ( 4хв. )

1. Вправи на розширення кута зоруодне

плечі

півник

подвір'я

мишенята

пропищали

танцювали

- Прочитаємо слова, зосереджуючи увагу на лінії ( разом; один учень у зворотному напрямку). 2.Скоромовка.

Мусію, Мусію.

Муку сію,

Печу паляниці,

кладу на полиці.

Мусій, муку сій,

печи паляниці,

клади на полиці. - Прочитайте тихо і повільно, голосно і швидко.

- Який звук зустрічається найчастіше?

- Прочитайте весело. 3.Читання складів на одному диханні.

Ла-ло-лу-ли-лі-ле.

Лам-лом-лум-лим-лім-лем.

Лак-лок-лук-лик-лік-лек.

- Які слова утворилися? Як вони утворилися?

Підсумок. Дякую, цікаво було з вами працювати. III. Контроль, корекція і закріплення набутих знань ( 6хв.)

1. Любі діти! Давайте полинемо у казкову подорож. Але, щоб потрапити у країну Казки, треба виконати цікаве завдання.

- Прочитайте і назвіть „зайве” слово у кожній колонці (працюють у групах )сіНнабаКнеКл

хоВуВковуДб

чіОшиМапаЛи

куЗвцаєЗьваСли

зикЯмарКопоТоля

Ви швидко виконали завдання і ми з вами маємо змогу відвідати бал-маскарад казкових героїв. ( У масках казкових героїв виходять підготовлені учні і читають загадки, а решта відгадують і називають з яких казок вони.) ·В лісі вогник рудуватий

Шишки лускає завзято.

(Білка) ·Наче сонячні клубочки

Хтось розсипав біля квочки.

Хто це там пищіть, малята?

Здогадалися?..(Курчата)

·Скачуть на болоті

Зелененькі лапки,

Квакають завзято

Веселенькі...

(Жабки) ·Звірята рогаті,

Та ще й бородаті,

Ходять пастись в лози.

Хто? Вгадайте!

( Кози ) ·Хвіст – як ниточка,

Сама – як калиточка,

Любить дуже ніч і тишу

Це маленька сіра…( миша ) ·Не князівської породи,

А ходить в короні,

Не їздець, а зі шпорами,

Не сторож, а рано будить.

( Півень) Фізкультхвилинка. ( 1хв. ) IV. Підготовка до вивчення нового матеріалу та повідомлення теми уроку ( 2хв )- Мандруємо далі країною казок. Сьогодні ми будемо працювати над українською народною казкою „ Колосок ”.

- Чи є казка відомою для декого з вас? Де і коли ви



Интересная статья: Быстрое написание курсовой работы