Читать реферат по математике: "Додавання та віднімання в межах 4. Квадрат, складання з лічильних паличок" Страница 1
- 1
- 2
Реферат на тему:
Додавання та віднімання в межах 4. Квадрат, складання з лічильних паличок Мета: удосконалювати навички розв’язування, прикладів на додавання та відніманні в м. 4, записувати приклади на дошці і в зошитах, складати квадрат з лічильних паличок, закріпити вміння писати цифру 4, розрізняти вивчені цифри, розвивати мислення. пам’ять, корегувати увагу. Виховувати інтерес до математики.
Обладнання: ілюстрації до казки «Червона Шапочка», малюнки, предметні картинки, набір паличок.
Хід уроку
І. Загально-корекційний етап.
1. Організація класу.
- Доброго ранку! (Доброго дня!)
Кажете ви і кажу це вам я.
Рада. Що всі ви веселі, здорові, усміхнені.
Значення на уроці у нас все буде добре.
2. Нервово-психологічна підготовка.
- Діти, ви чуєте ще хтось іде. Це казка спішить на урок, назустріч їй зробимо крок.
Сьогоднішній урок математики – незвичайний. Ми будемо вчитися лічити, подорожуючи казкою То ж уважно слухайте.
Старенька бабуся у лісі жила
Гостинці для неї онучка несла.
Хто дівчинку цю по дорозі зустрів?
Яка казка ця зветься? Хто б відповів?
То хто, дітки, поведе на до бабусі казковим лісом? Червона Шапочка. Заплющіть очі! Прислухайтесь!
(Лунає чарівна казкова мелодія. На дошці вивішую малюнки до казки)
Діти, розплющіть очі. Де ми? У казці. (Звертаю увагу на малюнки) З Червоною Шапочкою та мешканцями казкового лісу ми зустрінемось і разом з ними виконаємо завдання сьогоднішнього уроку.
ІІ. Основний етап.
1. Повідомлення теми і мети уроку.
- Повторимо додавання і віднімання в межах 4, складемо квадрат з лічильних паличок. При цьому слід виявити старанність, бути активними, уважними.
2. Усний рахунок.
- Першим нас на дорозі зустрічає Горобчик. Він нещодавно навчився рахувати. Перевіримо його знання. Ось які він рахував: Послухайте: 1...3...5.
А як же Горобчику виконати завдання, коли він ще не ходить до школи у 1 клас? Допоможемо йому:
а) пряма та обернена лічба в межах 4;
б) порядкова лічба;
в) яке число іде за числом 1, 2,3, пере 2,3, сусідів числа .
Писати Горобчик не вміє, а ми покажемо йому, як ми вміємо ще й красиво писати.
г) конкурс «Цифри – красуні» (2 рядочки цифри 4).
За активну і старанну роботу Горобчик приготував вам подарунки – задачі.
1. Каже мати-квочка :
В мене ц синочки і 2 дочки?
(скласти приклад і записати на дошці в зошиті 2+2=4)
2. На березі біля криниці
Їли зернята 4 синиці
Поїла і полетіла 1 синиця
Скільки птиць біля криниці?
(4-1=3)
Залишимо Горобчика нехай перепочине, а нам теж слід відпочити.
3. Фізкультхвилинка
Ми лісочком йшли
Грибочок знайшли
Нагнулись, підняли
У кошик поклали
І далі пішли.
(Під музику з руками)
4. Робота на задачею.
Червона Шапочка несла у кошику 2 пиріжки з вишнями і 2 пиріжки з яблуками. Скільки всього пиріжків несла дівчинка?
Повторюю умову задачі. Яке питання до задачі. Про що задача? То скільки пиріжків з вишнями? Скільки пиріжків з яблуками? Що потрібно зробити, щоб дізнатись скільки всього? Записати приклад: 2+2=4.
5. Геометричний матеріал.
В казковому лісі ми зустріли весело і доброго Вовка (мал..) Він пообіцяв не їсти бабусю в тому році, якщо ми
- 1
- 2
Похожие работы
Интересная статья: Быстрое написание курсовой работы

(Назад)
(Cкачать работу)