- 1
- 2
Тема . Повторення вивченого в 1 класі. Урок – гра «Що? Де? Коли?»
МЕТА: повторити та закріпити вивчене в 1 класі;
розвивати зв’язне мовлення, вміння працювати в групі,в парі;
виховувати інтерес до вивчення рідної мови,культуру мовлення.
ОБЛАДНАННЯ: картки для індивідуальної та групової роботи,малюнки звірів,сигнальні картки,картки для миттєвого розпізнавання слів.
ХІД УРОКУ
1.Організація класу. Пісня «Добридень»
Добридень,добридень,добирдень – скажу ,як рано - раненько до мами я йду.
Тут очки,тут щічки,тут ніс ,а тут губи,тут маю два вушка, а тут білі зуби.
Добридень,добридень,добридень – скажу,як рано чемненько до школи я йду.
Тут палець,долоня,плече і рука,тут маю дві ніжки,а тут є п’ята.
2.Вправа «Очікування»
- Що ви чекаєте від сьогоднішнього уроку?
3.Оголошення завдань уроку
- Сьогодні у нас незвичайний урок! До нас завітали в гості звірі.
- Чим відрізняються звірі від інших тварин?
- А ще наші гості відрізняються тим,що вони дуже розумні. Вони усі закінчили школу для звірів і пропонують вам зіграти у гру «Що? Де? Коли?» і перевірити чи ви такі розумні ,як вони. Ну що ? Приймаємо виклик? Зіграємо у гру? Позмагаємось?
Та перед кожним змаганням треба провести розминку,підготуватися.
3.Повторення знань. Гра «Світлофор» (діти сигналізують картками правильні відповіді)
- В українській мові 32 букви.
- Буква «ща» позначає 2 звуки.
- Слова в реченні пишемо разом.
- Апостроф пишеться після букв б,п,в,м,ф,р, перед я,ю,є,ї, коли вони позначають
2 звуки.
- Голосних звуків в українській мові - 5.
- Імена пишуться з малої букви.
- В кінці кожного речення завжди ставиться тільки крапка.
- Звуки бувають дзвінкі і глухі.
- Речення починається з великої букви.
- М’який знак позначає 2 звуки.
- Ми любимо нашу рідну мову і переможемо!
4.Хвилинка каліграфії
ол,вм,ля,см,юв,ії,фо,жл
Звірі – окраса нашої природи!
- Яке це речення! Переробимо його на питальне.
- Назвіть слова,в яких букв менше,ніж звуків.
5.Закріплення знань про алфавіт
- Перше завдання для вас приготувала ЗЕБРА. Вона чудово знає напам’ять алфавіт і хоче перевірити вас. Вона приготувала спеціальне завдання.
Робота в парах на картках.
Міль, акула,шафа,заєць,лев,щука,ведмідь.
- Вилучіть зайве слово. Розмістіть слова за алфавітом. Поставте наголос.
Завдання 1.
- Назвіть букву у ващих словах ,що не позначає ніякого звука?
Завдання 2.
- Назвіть голосні звук.
Завдання 3.
- Знайти букви,що позначають 2 звуки.
6.Повторення знань про апостроф.
- Наступне завдання від моржа. Він просто спец у написанні слів з апострофом. Він приготував для вас завдання.
ГРА «Злови слово з апострофом»
В’юн, знання,м’яч,м’ята,колосся,б’ю, п’ятниця,п’ята,мальок,гілля,п’ять.
Незнайковий диктант (знайти і виправити помилки)
Р’яд, бурян,девять,р’юкзак,піря,імя,мор’як,бур’я,рядок.
7. Повторення знань про речення, склад.
- Наступне завдання від вовка. Нема йому рівних в знаннях про речення в лісовій школі.
а) Робота в парах. Розклеїти речення.
Черезпенькиіколодичемчикуєїжак.
Налузіцвітутьпрекрасніромашки.
б) Індивідуальна робота на картках. Постав в кінці речення
- 1
- 2
Похожие работы
Тема: Повторення та закріплення вивченого (урок) |
Предмет/Тип: Педагогика (Реферат) |
Тема: Повторення вивченого про іменник (урок) |
Предмет/Тип: Педагогика (Реферат) |
Тема: Повторення вивченого про числівник (урок) |
Предмет/Тип: Педагогика (Реферат) |
Тема: Повторення вивченого про іменник (урок) |
Предмет/Тип: Педагогика (Реферат) |
Тема: Повторення й узагальнення вивченого про займенник (урок) |
Предмет/Тип: Педагогика (Реферат) |
Интересная статья: Основы написания курсовой работы