Читать практическое задание по английскому: "Пробні уроки" Страница 1

назад (Назад)скачать (Cкачать работу)

Функция "чтения" служит для ознакомления с работой. Разметка, таблицы и картинки документа могут отображаться неверно или не в полном объёме!

Міністерство освіти і науки України

Міністерство освіти і науки Автономної Республіки Крим

Кримський гуманітарний університет

Євпаторійський педагогічний факультет Плани-конспекти уроків Студентки

III курсу 31-ЄУ групи

Крайнік Г.В. Євпаторія - 2006

В. о. декана Євпаторійського

педагогічного факультету

Кримського гуманітарного

університету

Прокоф'євій М. Ю.

студентки 3 курсу

Крайнік Ганни Самозвіт

Я, Крайнік Ганна Володимирівна, проходила практику "Пробні уроки" в ЗОШ №14 міста Євпаторія.

Керівником практики була назначена Тимошенко О.О.

За час проходження практики було проведено 9 уроків з української мови і 1 урок з української літератури у 5 та 7 класах. Відвідувала уроки з української мови та літератури у 5, 7, 9 класах. Брала участь у зборі матеріалів для узагальнюючого уроку з української мови у 7 класі.

Користувалася наступною літературою: журналами: "Дивослово", "Українська мова та література в школі", "Урок української", підручниками з мови та літератури; збірками творів.

На уроках використовувала методику викладання з мови та літератури: Морозова Л.Г., Фурсової Л., Волошиної А., Олійника Б., Антащук С.О., Одинцової С.В., Татарінової Т.Б.

До проведення уроків готувала поурочні плани - конспекти, дидактичні матеріали, наочність, тестові завдання, індивідуальні картки.

Одержувала допомогу і рекомендації таких викладачів української мови та літератури: Антащук С.О., Кияненко М.М., Одинцової С.В., Татаринової Т.Б.

Під час проходження практики знайшла спільну мову з учнями, підтримувала дисципліну на уроці, намагалася у певній мірі реалізувати мету уроку. Але слід продовжувати працювати над собою, бути більш вимогливою до себе, вчитися раціонально розподіляти час. Працювати над дикцією.

18.05. 2006Крайнік Г.В.

14.02.06.7-Г клас Тема: Андріан Кащенко. "Над Кодацьким порогом". Історичні події на Запорізькій січі за кошового отамана Івана Сулими. Зруйнування Кодацької фортеці. Поглиблення понять: Компоненти художнього твору та композиція художнього твору.

Мета: вчити учнів аналізувати прозовий твір, знаходити його компоненти; співвідносити літературний твір з історичними подіями та відомостями про рідний край; знати, які історичні події лягли в основу оповідання; вивчити й усвідомити, що таке компоненти та композиція художнього твору; розвивати вміння логічно мислити, висловлювати свої думки з приводу прочитаного; виховувати патріотизм, повагу до героїчного минулого свого народу.

Обладнання: тексти оповідання, портрет А. Кащенка.

Тип уроку: вивчення нового матеріалу.

Словник:

Байдаки - великий човен, яким плавали по річках і морю

Галера - старовинне вітрильне багатовеслове військове судно

Жовнір - солдат польської армії

Тороки - ремені ззаду сідла для прив'язування речей або прив'язаний до сідла дорожній мішок; те саме торочки - вишивка або смужка тканини, хутра по краях одягу для оздоблення; те, що смугою оточує що-небудь

Чайка - легкий козацький човен

Шанці - окопи

Проблемне питання: Чи потрібно нам вивчати літературні твори на історичну тематику?

Хід уроку:

I Вступне слово вчителя. В історії нашого українського народу було чимало трагічних, сумних і багато героїчних,


Интересная статья: Основы написания курсовой работы